Moře, pláže, kočky v bikinách, ledové koktejly, volejbal, vyhřátý písek… to by byla dovolená, válet se někde u moře, chytat bronz, srkat mojito, 15x denně se natřít opalovákem a sem tam si jít zaplavat. Nikdy jsem na takové dovolené nebyl a nemám pocit, že by mě to naplňovalo. Proto jezdím na dovolené trošku jiného ražení.


 
 

Pivo, gril, vodárna!

Okousané disky, 5 nocí pod stanem, bolavé ruce od házení, pivo, gril, vodárna, všude kolem hromada psů. Tento rok jsem se rozhodl, že mou dovolenou bude výcvikový tábor zaměřený na dogfrisbee. Kdybych se někde válel, dojel bych domů a byl strašně zlenivělý. Takže si často vybírám dovolené, ze kterých se vracím nevyspaný a se zbytkovým alkoholem. Abych pak v práci mohl odpočívat (momentálně si hledám novou práci, takže možná není úplně strategické něco takového veřejně hlásat :-P, zdravím všechny recruitery!!) a rychlej to utíkalo :)

 

 
 

 

Jíst, pít, sprchovat se…

Super na takové dovolené je to, že nemusíte vůbec vymýšlet program, protože je vymýšlen za vás. Takže jsem v neděli vypnul hlavu a zvládl tak fungovat celej týden. Jíst, pít, sprchovat se, házet, sem tam fotit. To byly asi jediné činnosti, které jsem prováděl. Skvělá parta lidí, bez které by to nešlo, jedna agiliťačka navíc… ale tak jo, přibrali jsme ji :) Šikofkná Junka. Opravdu fajn týden, parádní trenérka… nemám moc co dodat… snad kromě fotek :)

 
[jtlMS]
 

Galerie

Pokud jste se na fotkách nenašli, ještě neplakejte. Další fotky jsou na mé FB fanpage.