Blahopřeji!!!

Pokud jste se dostali na tuto stránku, znamená to, že Vás někdo obdaroval poukazem na jeden z mých kurzů. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

Kurz focení nebo Lightroom

Přihlaste se! Každý rok pořádám kurzy focení hlavně na jaře a na podzim. Tyto kurzy jsou otevřené pro všechny a není v mých silách držet volná místa pro majitele poukazů. Přihlaste se tedy prosím co nejdříve na Vám vyhovující termín. Aktuální nabídku kurzů naleznete zde.

Individuální kurz

V případě, že je Váš poukaz na Individuální kurz, platí v podstatě to samé. Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Je více než pravděpodobné, že pokud mi napíšete týden před tím, než budete chtít kurz uskutečnit, již nebudu mít v kalendáři prostor.

Otázky?

Cokoliv Vám bude nejasné, neváhejte mě kontakovat na email info@ondra-uhlir.cz nebo telefon 702 007 759.

Často kladené otázky

Můžu s sebou vzít svého pejska jako modela na kurz focení?

Psy na kurz vždy zařizuji já. Hlavní důvod je to, abyste se vy, jako účastníci, mohli plně soustředit na fotografování a nemuseli řešit vašeho pejska pobíhajícího kolem.

Navíc mám již za ty roky vytipované rozené modely a modelky :-)

PROBÍHAJÍ KURZY LIGHTROOMU VE SPECIÁLNÍCH UČEBNÁCH?

Ano i ne. Nejedná se o žádné speciální počítačové učebny, ale o zasedací místnosti, které vždy pronajímám. Vždy jsou vybaveny buď projektorem, nebo velkou televizí. Účastníci si ale musí donést své notebooky.

Jak dlouho kurz trvá?

Kurzy focení jsou v podstatě celodenní. Většinou začínáme kolem deváté ranní a končíme západem slunce. Vždy samozřejmě záleží na ročním období. V létě by toto znamenalo asi 12ti hodinový kurz, takže se začíná později.

Kurzy úprav trvají zhruba 6 hodin a probíhají v zasedacích místnostech.

Individuální kurzy jsou… individuální :-)

Mám jen setový objektiv, stačí to?
Není to úplně nejšťastnější řešení, ale nějak se s tím poperem. Říká se přeci, že dobrý fotograf umí udělat krásnou fotku i mobilem :-) Navíc mám pro účastníky kurzů domluvenou 25% slevu na zapůjčení techniky v brněnské půjčovně fototechniky.