Fotoexpedice

Pojeďte si se mnou zafotit
Kdo jsem?Kam se chystám?

Fotoexpedice

Vydejte se se mnou fotografovat zvířata do jejich přirozeného prostředí

Bělověžský prales

Prodloužený promrzlý víkend strávíme volným hledáním zubrů. Jeden den můžeme strávit v krytu a doufat v lišku, orla nebo vlka.

Termín: leden 2020
Cena: cca 15 000 Kč

Pelikáni v Řecku

Hlavním cílem týdenní výpravy do Řecka budou fotografie pelikánů a plameňáků na jezeře Kerkini.

Termín: únor 2020
Cena: cca 20 000 Kč

Plazi Chorvatska

Týdenní výprava zaměřená převážně na fotografování hadů. Samozřejmě zvěčníme i všudypřítomné ještěrky, želvy a krásy národních parků Chorvatska.

Termín: květen 2020
Cena: 22 000 Kč

Rakouské Alpy

Téměř týdenní výprava do Rakouských Alp zaměřená hlavně na fotografování svišťů, kozorožců, noční oblohy a horské krajiny.

Termín: červenec 2020
Cena: cca 15 000 Kč

Kdo jsem?

Je potřeba vědět, s kým se vydáte na cestu

Jsem fotograf přírody, hlavně tedy psů. Jsem také pořadatel kurzů a workshopů zaměřených na fotografování psů a úpravy fotografií v programu Adobe Lightroom. Mými kurzy prošlo již více než 500 účastníků a já jsem udělal vše pro to, aby byli všichni spokojení. Focení psů a psích sportů se věnuji od roku 2008. V roce 2013 jsem se poprvé podíval do tropů a propadl fotografii přírody (takže už to nejsou jen psi). Pracuji jako manažer a konzultant v oblasti IT podpory. Jsem také pejskař a nejčastěji mě můžete potkat na dogfrisbee závodech s foťákem a pivem v ruce. Mám rád dobrou kávu, syrové maso, gin s tonikem, pivo v téměř neomezeném množství, hloupé vtípky, ještěrky, hady a svůj Nikon. Jsem pyšný majitel border kolie Juno a kdyby to jen trochu šlo, tak pořád jen cestuju, jím a fotím.

MÁM ZÁJEM O FOTOEXPEDICI

1 + 13 =

ODEBÍRAT NOVINKY

Chcete být informováni o novinkách na stránkách? Nové články, nové galerie, termíny kurzů a další zajímavosti například kolem Lightroomu či fototechniky?

Díky za přihlášení k odběru, prosím potvrďte jej v emailu jež Vám byl odeslán.