Fotoexpedice

Pojeďte si se mnou zafotit
Kdo jsem?Kam se chystám?

Fotoexpedice

Vydejte se se mnou fotografovat zvířata do jejich přirozeného prostředí

Pelikáni v Řecku

Hlavním cílem téměř týdenní výpravy do Řecka budou fotografie pelikánů na jezeře Kerkini.

Termín: únor 2019

Bělověžský prales

Prodloužený promrzlý víkend strávíme volným hledáním zubrů. Jeden den můžeme strávit v krytu a doufat v lišku, orla nebo vlka.

Termín: 9. – 13. ledna 2019
Cena: 10 900 Kč

Plazi Chorvatska

Týdenní výprava zaměřená převážně na fotografování hadů. Samozřejmě zvěčníme i všudypřítomné ještěrky, želvy a krásy národních parků Chorvatska.

Termín: 28. dubna – 5. května

Rakouské Alpy

Týdenní výprava do Rakouských Alp zaměřená hlavně na fotografování svišťů, kozorožců, noční oblohy a horské krajiny.

Termín: červenec 2019

Kdo jsem?

Je potřeba vědět, s kým se vydáte na cestu

Jsem fotograf přírody, hlavně tedy psů. Jsem také pořadatel kurzů a workshopů zaměřených na fotografování psů a úpravy fotografií v programu Adobe Lightroom. Mými kurzy prošlo již více než 500 účastníků a já jsem udělal vše pro to, aby byli všichni spokojení. Focení psů a psích sportů se věnuji od roku 2008. V roce 2013 jsem se poprvé podíval do tropů a propadl fotografii přírody (takže už to nejsou jen psi). Pracuji jako manažer a konzultant v oblasti IT podpory. Jsem také pejskař a nejčastěji mě můžete potkat na dogfrisbee závodech s foťákem a pivem v ruce. Mám rád dobrou kávu, syrové maso, gin s tonikem, pivo v téměř neomezeném množství, hloupé vtípky, ještěrky, hady a svůj Nikon. Jsem pyšný majitel border kolie Juno a kdyby to jen trochu šlo, tak pořád jen cestuju, jím a fotím.

MÁM ZÁJEM O FOTOEXPEDICI

12 + 1 =

ODEBÍRAT NOVINKY

Chcete být informováni o novinkách na stránkách? Nové články, nové galerie, termíny kurzů a další zajímavosti například kolem Lightroomu či fototechniky?

Díky za přihlášení k odběru, prosím potvrďte jej v emailu jež Vám byl odeslán.