Kurzy pro fotografy

Vyberte si z kompletní nabídky kurzů ten pravý pro Vás.

V mé nabídce naleznete jak základní kurzy, tak kurzy pro pokročilé. Post-process je nezbytnou součástí fotografie, proto pořádám i kurzy Lightroomu. Minulý rok jsem si vyzkoušel formát dvoudenního kurzu focení psích sportů na psím táboře a mám v plánu jej letos opět vypsat. Nově jsem zařadil i individuální kurzy. Prostě jeden na jednoho.

Kurzy fotografování psů

Kurzy fotografování psů

Během celého kurzu se střídají úseky fotografické s těmi teoretickými. Nízký počet účastníků mi umožňuje s každým probrat i individuální dotazy a problémy. Cílem kurzů je pomoci fotografům psů zdokonalit jejich snímky i schopnost ovládat svou fototechniku. Nejvíce se pak zaměřuji na estetickou stránku fotografie a snažím se, aby účastníci fotili pěkné fotky psů, ne jen fotky pěkných psů. Kurz je určený jak začátečníkům, tak mírně pokročilým fotografům.

Kurzy Adobe Lightroom

Kurzy Adobe Lightroom

Na tomto intenzivním kurzu vysvětlím a ukážu všechny důležité funkce sloužící jak k urychlení třídění snímků, tak k jejich úpravě. Kurz je tématicky rozdělený do čtyř celků – import, třídění, úprava, export – během kterých odhalím celý svůj pracovní postup. Adobe Lightroom není program určený jen pro úpravu fotek a jeho široký záběr velmi často fotografy odradí. Cílem mých kurzů je tuto bariéru překonat.

Účastníků

Kurzů

%

Spokojenost

Let zkušeností

Kurzy fotografování psů pro pokročilé

Kurzy fotografování psů pro pokročilé

Díky velmi nízkému počtu účastníků mám na každého z nich tolik času, že můžeme probírat ty nejmenší detaily a nejasnosti fotografického světa. Velmi často s účastníky řeším estetickou stránku fotografie, práci se světlem a využití fototechniky na absolutní maximum. Výjimkou není ani delší debata na téma budoucího rozvoje, či fotografického směru. Náplň kurzu je tak velmi proměnlivá v závislosti na požadavcích a znalostech účastníků.

Individuální kurzy

Individuální kurzy

Tento kurz je určen pro každého fotografa, který má opravdu specifické požadavky. Ať už se jedná o fotografování psů, úpravy fotografií, pokročilé funkce programu Adobe Lightroom nebo konzultace vlastní tvorby. Obsah kurzu tedy budeme tvořit společně, kdy vy sami si řeknete, co byste chtěli zlepšit, nebo se naučit a já se pokusím navrhnout, jak na to půjdeme.

Proč kurz u Ondry?

Přečtěte si o mě pár slov, ať víte ke komu se na kurz hlásíte.

Jsem fotograf přírody, hlavně tedy psů. Jsem také pořadatel kurzů a workshopů zaměřených na fotografování psů a úpravy fotografií v programu Adobe Lightroom. Mými kurzy prošlo již více než 900 účastníků a já jsem udělal vše pro to, aby byli všichni spokojení. Focení psů a psích sportů se věnuji od roku 2008. V roce 2013 jsem se poprvé podíval do tropů a propadl fotografii přírody (takže už to nejsou jen psi). Pracuji jako Delivery manažer ve firmě Morosystems. Jsem pejskař, doma máme tři psy: Juno, Sida a Noxe. Mám rád dobrou kávu, syrové maso, gin s tonikem, hloupé vtípky, ještěrky, hady, svůj foťák a kolo. A mou ženu Verču a naše děti Adama a Medu :) Kdyby to jen trochu šlo, tak pořád jen cestuju, jím a fotím... ale zatím to tedy s těmi dvěmi dětmi moc nejde :)

Máte zájem o některý z kurzů?

Napište mi, jaká je Vaše představa individuálního kurzu, nebo kde byste chtěli uspořádat kurz hromadný.

4 + 15 =