Ochrana osobních údajů

Během přihlášky na kurz, či přihlášení k newsletteru jste mi poskytli svůj email (v případě kurzu i jméno). Tyto údaje schromažďuji na základě oprávněného zájmu a není tedy potřeba abyste někde něco zaškrtávali. Důležité je, abych Vás obeznámil s tím, k čemu tyto údaje používám. Takže formálně:

Zákonným důvodem zpracování osobních údajů je oprávněný zájem správce na poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) podle čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR.

Účelem zpracování osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění dalších marketingových aktivit stejně jako vyřízení Vaší přihlášky na kurz. V přihlášce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení přihlášky (jméno a emailový kontakt), poskytnutí osobních údajů je nutným požadavkem pro uspořádání kurzu, bez poskytnutí osobních údajů není možné Vám doručit potřebné organizační informace.

A teď zase jako lidi. Pokud se přihlásíte k odběru novinek, budu Vám zasílat novinky (pomocí systému Mailchimp). Často jsou to povídačky kolem nových článků a nově vypsaných kurzů, nic víc. Pokud se přihlásíte na kurz, potřebuji znát Vaše jméno a emailovou adresu (opět používám systém Mailchimp). Dost těžko by se mi bez těchto údajů kurz organizoval, nemohl bych Vás totiž informovat třeba o tom kdy a kde se sejdeme.

Správcem osobních údajů jsem já. Ondřej Uhlíř, Jiráskova 11, Bruntál 792 01, IČ 01314521.

Kontaktní informace: Ondřej Uhlíř, info@ondra-uhlir.cz, 702 007 759.